All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Right Angle A Code 4pin Pcb Mount
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| MOQ: | 20PCS |
| Code: | A-code |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB/Panel Mount Connector OEM&ODM Accept
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code For In-Car Camera Systems
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Right Angle Vehicle Connector GPS Signal PCB
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Color: | Leaf Green Color |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Right Angle Type PCB Mount
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Right Angle Type |
Automotive HSD LVDS Connector to GVIF in Out Video Data for Car Camera System
| Product Name: | Automotive HSD LVDS GVIF Cable |
|---|---|
| Interference Immunity: | High |
| Connector: | GVIF Connector |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Cable Connector Right Angle Types For PCB Mount
| Code: | B-code |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Right Angle Type For PCB Mount
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4Pin |

