All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code Coaxial Cable Connector
| Number Of Positions: | 4Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Green Color 90 Degree Plug Connector
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Straight Type PCB Mount
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Color: | WaterBlue Color |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount For BMW
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code White Color Right Angle PCB Mount Connector
| Code: | B-code |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Right Angle Type For PCB mount
| Code: | E-code |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Color: | Leaf Green Color |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount For Automotive
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automobile HSD LVDS to GVIF Cable for Camera Video In Out Video Data
| Interfaces: | Wide Range |
|---|---|
| Customization: | OEM And ODM Orders Accepted |
| Coupling Mechanism: | Push-On |
Automotive Conversion Harness HSD to GVIF Video Input /Output Cable
| Application: | Automotive |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Gender: | Male / Female |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector for In-Vehicle Communication
| Type: | 2X4Pin HSD Connector |
|---|---|
| Code: | C-Code,Blue Color |
| Pin Configuration: | 2X4Pin For Reliable Connections |

