All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for Digital Infotainment Electronics
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Length: | Customized Length |
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for Automotive Ethernet Connectivity
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for In-Car Infotainment
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
Waterproof HSD Cable for High-Speed Automotive Data Transmission
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
Waterproof HSD Cable for Advanced Driver Assistance Systems (ADAS)
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Waterproof HSD Cable for LVDS Camera and Sensor Applications
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
2X4Pin Blue C Code HSD Connector for Advanced Driver Assistance Systems
| Configuration: | 2X4Pin |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Application: | High-speed Data Transfer |
2X4Pin Blue Color C Code HSD Connector for Automotive Applications
| Pin Configuration: | 2X4Pin For Reliable Connections |
|---|---|
| Main Feature 4: | Impedance Of 100 Ohms |
| Connector: | Code C,stright,Blue Color |
HSD LVDS Cable 4+2 Pin H to Z Code for Automotive Applications
| Connector Type1: | H-Code, Heather Violet |
|---|---|
| Connector Type2: | Z-Code,WaterBlue |
| PINS: | 4+2PIN |

