All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
FAKRA HSD Connector White Color B-Code PCB/Panel Mount Connector
| Color: | White Color |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blue Car Connector
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Number Of Positions: | 2x4 Pin |
Automotive HSD Z Code Connector to GVIF Video Input /Output Cable
| Product Category: | HSD LVDS GVIF Cable |
|---|---|
| Reliability: | Reliable And Durable |
| HSD Connector: | A,B,C,D,E,F,G,H,I,K,L,M,O,Z |
HSD LVDS Cable 4 Pin C to F Code for Automotive Applications
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Connector1: | C Code,blue |
HSD Cable with Straight E to Z Code 4Pin Connectors for Automotive Systems
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Working Temperature: | -40℃ ~ +105℃ |
| Connector 1: | E Code, Green |
Automotive HSD LVDS Cable - Z Code Waterblue for In-Vehicle Systems
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |
Automotive HSD LVDS 4 Pin Right Angle Plug and Jack PCB Connector
| Product Name: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Connector: | E Code,Green Color |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS Cable 4 pin PCB Plug Jack Connectors for Vehicle Screens
| Product Category: | HSD Connector |
|---|---|
| Connector: | B Code,White Color |
| Lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN White Color for ADAS GPS Navigation
| Product Category: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Connector: | B Code,White Color |
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for Vehicle Communication Systems
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |

