All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB Mount Connector for Car Radio
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | Heather Violet/4003 Color |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40℃ To +105℃ OEM ODM Accepted
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Automotive Signal Connector
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Color: | White Color |
FAKRA HSD Connector 4 pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vihicle LVDS For PCB Mounting Types
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Right Angle Type |
FAKRA HSD Connector 90 Degree Plugs And Connectors For PCB Mounting
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Connector Code-E Green Color Right Angle Type PCB Mount
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Connector OEM&ODM Accept for Automotive
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Color 4+2Pin For BMW
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code Connector Right Angle Type
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |

