All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
HSD Cable Assembly Enhancing In-Car Entertainment with HSD to GVIF Cables
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Temperature Range: | -40°C To +105°C |
| HSD Connector: | Code H, Straight, Violet Color |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Code PCB Mount Right Angle Type Connector
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Z Code Straight Type PCB Mount Connector
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector for Automotive
| Color: | White Color |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
FAKRA HSD Connector 4 Pin PCB Mount For Benz Audi Rear Camera
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount for Car Parking Heating
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector For BMW
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Straight Type |
HSD Connector 4+4Pin Suitable For LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector For GPS Telematics Or Navigation
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |

