All Products
Keywords [ hsd ] match 316 Products.
FAKRA HSD Connector B-Code White PCB Mount RF Coaxial Connector For GPS
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Code: | B-Code |
| Color: | White |
FAKRA HSD Connector PCB Mount Jack E Code Green Color For Radio
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Code: | E-Code |
| Color: | Leaf Green |
HSD LVDS Cable Z Code High-Speed Data Transfer for Automotive Infotainment
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
HSD LVDS Cable with H Code 4-Pin Connector for Automotive Applications
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | H Code |
| Working Temperature: | -40℃ ~ +105℃ |
HSD LVDS Cable 4pin C to K Code for Automotive Camera Video Cable
| Connector1: | C Code,blue |
|---|---|
| Connector: | K Code,Curry |
| Lmpedance: | 100Ω |
BMW HSD Cable Fakra HSD Cable Audio & Video Cables Car Navigation
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Connector: | Fakra HSD Plug |
| Impedance: | 100Ω |
High Frequency FAKRA HSD USB Connector DC To 6 GHz for Stable Data Transmission
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Frequency Temperature Cable for HSD LVDS Systems Custom Length 100Ω Impedance
| Cable Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Product Name: | HSD LVDS Cable |
| Temperature Range: | −40°C To +105°C |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Wire For Camera Video Cable
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product Keywords: | HSD LVDS Cable |
| Length: | Client's Request |

