All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
FAKRA HSD PCB Mount Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Contact Pin Connector For Car Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Number Of Positions: | 4 Pin |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 Degree PCB Mount Coaxial Connector
| Code: | E-code |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Right Angle Type for Mounting on Printed Circuit Board
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount For LVDS Camera
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
Right Angle Type FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD Connector For LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Color: | Claret Violet/4004Color |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 Degree PCB Mount Coaxial Connector
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Cable 4-Core Cable For BMW Vehicle Transmission
| Product Name: | FAKRA HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Length: | Customizable |
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount For Automotive Applications
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Working Voltage: | 60 V Rms |

