All Products
Keywords [ hsd ] match 316 Products.
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4 Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
HSD Code A Plug 90 Degree 4+2Pin PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
BMW HSD Cable Vehicle/Automobile Wire HSD GPS Antenna Extension
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Item: | Auto Vehicle High-Speed Transmission |
| Length: | Client's Request |
BMW HSD LVDS Cable Automotive For Rear View Backup LVDS Cable
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product Keywords: | HSD LVDS Cable |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type For Car Radio
| Orientation: | Rignt Angle Type |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
BMW HSD LVDS Cable For Auto Vehicle Transmission Rear View Backup LVDS Cable
| Product Keywords: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
| Item: | Auto Vehicle High-Speed Transmission |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Color: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector for Auto GPS
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector for car
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |

