All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
FAKRA HSD Connector B Code Straight Type Coaxial Connector for PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector for Car Radio
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | Green Color |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Right Angle Plug for Car Camera
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Code: | H-code |
FAKRA HSD Connector Right Angle Vihicle LVDS Connectors For PCB Mounting Types
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type For Automotive Antenna Connections
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4 Pin |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type For PCB/Panel Mount
| Color: | Claret Violet/4004 Color |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector For Car Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rignt Angle Type Panel Mount Through Hole D Code Plug
| Color: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Impedance: | 100Ω |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 Degree Plugs
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Orientation: | Rignt Angle Type |

