All Products
Keywords [ hsd ] match 316 Products.
Automotive Conversion Harness HSD to GVIF Video Input /Output Cable
| Application: | Automotive |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Gender: | Male / Female |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector for In-Vehicle Communication
| Type: | 2X4Pin HSD Connector |
|---|---|
| Code: | C-Code,Blue Color |
| Pin Configuration: | 2X4Pin For Reliable Connections |
HSD (Z Code) to Mini B USB Cable for High-Speed Automotive Data Transfer
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
Waterproof HSD Cable for USB, IEEE 1394, and Ethernet Connectivity
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Waterproof HSD Cable for High-Speed Digital Video Transmission
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
FAKRA HSD Connector White Color 4+2Pin Coaxial PCB/Panel Connector
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Right Angle Type OEM&ODM Accept B-Code Services
| Number Of Positions: | 4Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | White Color |
Right Angle Type Automotive FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Code: | H-code |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
Automotive FAKRA HSD Connector H Code GPS Signal For PCB Mount
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Straight Type Z-Code Automotive Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |

