All Products
Keywords [ hsd ] match 311 Products.
Z Code To FAKRA USB Cable 4 Pins Brass Contact Multipurpose High Speed
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Contact: | Brass |
| Working Voltage: | 335V R.m.s At Sea Level |
Car GSM FAKRA Antenna Connector , RF Coaxial PCB Mount FAKRA Code D
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Code: | D-Code |
| Color: | Claret Violet |
H Code RF FAKRA Male Connector H Code Practical Multipurpose
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | H-Code,Heather Violet |
Automotive Straight FAKRA Z Connector , PCB Mount FAKRA Code Z
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | Z-Code,WaterBlue Color |
LVDS IP67 FAKRA Automotive Connectors , Display Device FAKRA Waterproof
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 2 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
High Speed Data 4 Pin Male Code A 90 Degree Plugs Mount Right Angle Connector
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Fastening Type: | Push On |
| Connector Type: | PCB Mount |
100 Ohm HSL Automotive Wiring Harness , 4 Pin H Code USB LVDS Cable
| Frequency: | DC~6GHz |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Temperature Range: | -40° ~ +125°C |
FAKRA PCB Connector Straight PCB Connector for Car GPS Radio
| Product Category: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Number Of Ports: | Single Port |
Car LVDS GVIF In Out Video Data Wire Harness for Camera System
| Coaxial Cable Options: | Wide Range |
|---|---|
| Service: | Accept Custom Cable Work |
| Radiation Noise: | Low |
Multipurpose FAKRA PCB Connector Male Z For Automotive Industry
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |

