All Products
Keywords [ hsd ] match 316 Products.
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Code D
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Code D
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector Straight PCB Connector for Car GPS Radio
| Product Category: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Number Of Ports: | Single Port |
Car LVDS GVIF In Out Video Data Wire Harness for Camera System
| Coaxial Cable Options: | Wide Range |
|---|---|
| Service: | Accept Custom Cable Work |
| Radiation Noise: | Low |
Multipurpose FAKRA PCB Connector Male Z For Automotive Industry
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Waterproof Car FAKRA Cable Connector Z Jack Lightweight Durable
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 2 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
HFM Quad Mini FAKRA Connectors Durable For Car 360 Camera System
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 9 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Dual Plug Z Code FAKRA Extension Cable Stable With Waterblue Connector
| Application: | Telematics, Multimedia, Infotainment, GPS, Navigation |
|---|---|
| Pins: | 2P |
| Connector Body Style: | Straight |
FAKRA C PCB Mount Coaxial Connector Straight Type Single Port OEM / ODM
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Impedance: | 50Ω |
FAKRA Coaxial PCB Connector Straight Type E Code For PCB Mount
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Ports: | Single Port |

