All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
FAKRA HSD Connector Right Angle Vihicle LVDS Connectors For PCB Mounting Types
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB Mount Connector for Car Radio
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | Heather Violet/4003 Color |
FAKRA HSD Connector 90 Degree Plugs And Connectors For PCB Mounting
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code For In-Car Camera Systems
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Right Angle Type PCB Mount
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Right Angle Type |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code White Color Right Angle PCB Mount Connector
| Code: | B-code |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Right Angle Type For PCB mount
| Code: | E-code |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Color: | Leaf Green Color |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Right Angle Type OEM&ODM Accept B-Code Services
| Number Of Positions: | 4Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | White Color |
Right Angle Type Automotive FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Code: | H-code |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Rignt Angle Type |

