All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount For LVDS Camera
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
LVDS IP67 FAKRA Automotive Connectors , Display Device FAKRA Waterproof
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 2 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Code: | H-code |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rignt Angle Type Panel Mount Through Hole D Code Plug
| Color: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB/Panel Mount Connector OEM&ODM Accept
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code Coaxial Cable Connector
| Number Of Positions: | 4Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Green Color 90 Degree Plug Connector
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Straight Type PCB Mount
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Color: | WaterBlue Color |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount For BMW
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automotive Right Angle Double HSD Connector C Code For PCB Mount
| Coding / Color (Automotive): | Code C,Blue |
|---|---|
| Housing Design: | Double |
| Mounting Type: | PCB Mount / Panel Mount |

