All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Right Angle Plug for Car Camera
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type For PCB/Panel Mount
| Color: | Claret Violet/4004 Color |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector For Car Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 Degree Plugs
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
FAKRA HSD Connector Code-E Green Color Right Angle Type PCB Mount
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Color 4+2Pin For BMW
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector for Auto GPS
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Right Angle Type For PCB Mount
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 Degree PCB Mount Coaxial Connector
| Code: | E-code |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |

