All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
Right Angle Type FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Color: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40℃ To +105℃ OEM ODM Accepted
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Right Angle A Code 4pin Pcb Mount
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| MOQ: | 20PCS |
| Code: | A-code |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4 Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Automotive Signal Connector
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Color: | White Color |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Connector OEM&ODM Accept for Automotive
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code Connector Right Angle Type
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector for Car Radio
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | Green Color |

