All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 Degree Plugs And Connector PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA C PCB Mount Coaxial Connector Straight Type Single Port OEM / ODM
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Impedance: | 50Ω |
Waterproof Car FAKRA Cable Connector Z Jack Lightweight Durable
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 2 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Dual Plug Z Code FAKRA Extension Cable Stable With Waterblue Connector
| Application: | Telematics, Multimedia, Infotainment, GPS, Navigation |
|---|---|
| Pins: | 2P |
| Connector Body Style: | Straight |
4 Pin C To Z Code BMW HSD Wire , Signal HSD Male To Female Cable
| Conversion Style: | HSD To HSD |
|---|---|
| Connector 1: | Code C, Blue Color |
| Connector 2: | Code Z, Waterblue Color |
Stable Code A HSD LVDS Extension Cord , Portable HSD Cable Assemblies
| Orientation: | Straight |
|---|---|
| Type: | Coaxial |
| Fastening Type: | Push In |
Z Code Female To HSL HSD Cable Assembly 4 Pin For Auto Wire Harness
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range Depending On Cable Type: | DC To 6 GHz |
| Application: | Automotive |
Multipurpose HSD LVDS Cable Code Z To GVIF Video Extension Cord Adapter
| Item: | Fakra Z Pigtail |
|---|---|
| Code: | Z-Code,WaterBlue Color |
| Frequency: | DC~6GHz |
Automotive HSD PCB Mount Connector For High Speed Data Transfer
| Connector Type: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Type: | RF Coaxial Connector |
| Coding / Color (Automotive): | Code C,Blue |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount for Car Parking Heating
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |

