All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Color: | Leaf Green Color |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Waterproof HSD Cable Assembly Female Connector 4 Pin High Speed Data Cable
| Model Number: | Coaxial |
|---|---|
| Type: | HSD |
| Gender: | Female |
FAKRA HSD Connector White Color 4+2Pin Coaxial PCB/Panel Connector
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Straight Type Z-Code Automotive Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector White Color B-Code PCB/Panel Mount Connector
| Color: | White Color |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blue Car Connector
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Number Of Positions: | 2x4 Pin |
FAKRA HSD LVDS Cable 4 pin PCB Plug Jack Connectors for Vehicle Screens
| Product Category: | HSD Connector |
|---|---|
| Connector: | B Code,White Color |
| Lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN White Color for ADAS GPS Navigation
| Product Category: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Connector: | B Code,White Color |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
HFM Quad Mini FAKRA Connectors Durable For Car 360 Camera System
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 9 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |

