All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
Single Port FAKRA Z Type Connector WaterBlue Color For Automotive
| Connector Type: | FAKRA Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
LVDS Wiring Harness HSD-H Type 4Pin To GVIF Video output Cable Can Be Customized
| Certificate: | All Kinds Of Electronic, Home Appliance, Auto Products |
|---|---|
| Item Name: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
| Application: | Automobile |
HSD Connector 4+4Pin Suitable For LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA Coaxial PCB Connector Straight Type E Code For PCB Mount
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Ports: | Single Port |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector
| Coding / Color (Automotive): | E-code,Green Color |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Impedance: | 50Ω |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector for In-Vehicle Communication
| Type: | 2X4Pin HSD Connector |
|---|---|
| Code: | C-Code,Blue Color |
| Pin Configuration: | 2X4Pin For Reliable Connections |
2X4Pin Blue C Code HSD Connector for Advanced Driver Assistance Systems
| Configuration: | 2X4Pin |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Application: | High-speed Data Transfer |
2X4Pin Blue Color C Code HSD Connector for Automotive Applications
| Pin Configuration: | 2X4Pin For Reliable Connections |
|---|---|
| Main Feature 4: | Impedance Of 100 Ohms |
| Connector: | Code C,stright,Blue Color |
FAKRA PCB Connector Straight PCB Connector for Car GPS Radio
| Product Category: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Number Of Ports: | Single Port |
FAKRA PCB Connector Fakra E Plug PCB Mount Right Angle Connector
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |

