All Products
Keywords [ fakra hsd ] match 212 Products.
FAKRA HSD Connector B Code Straight Type Coaxial Connector for PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4 pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Right Angle Vehicle Connector GPS Signal PCB
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Cable Connector Right Angle Types For PCB Mount
| Code: | B-code |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount For Automotive
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automotive FAKRA HSD Connector H Code GPS Signal For PCB Mount
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Wire For Camera Video Cable
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product Keywords: | HSD LVDS Cable |
| Length: | Client's Request |
Right Angle PCB Mount HSD Connector Automotive Code Z Waterblue Color
| Number Of Positions: | 4+2pin |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Color: | WaterBlue Color |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector for car
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |

