All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
LVDS IP67 FAKRA Automotive Connectors , Display Device FAKRA Waterproof
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 2 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Durable Coaxial FAKRA HSD LVDS 4 Pin Cable , Straight HSD Female To Male Cable
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Coupling Mechanism: | Push-On |
| Temperature Range: | −40°C To +105°C |
High Speed HSD Connector Automotive Plug Right Angle 4+4 Pin PCB Mount
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black/9005 |
|---|---|
| PIN: | 4 Signal Pins 4 Power Pins |
| Impedance: | 100 Ω |
LVDS 4 Pin FAKRA HSD Cable Wiring Harness For Car Antenna Cable Adapter
| Application: | Automobile |
|---|---|
| Service: | OEM ODM Accept |
| Orientation: | Straight |
Waterproof Car FAKRA Cable Connector Z Jack Lightweight Durable
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 2 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code For LVDS Camera
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Practical FAKRA HSD Cable Z Code Male To E Code Female For Automotive
| Product Name: | Automotive Power Connector Cable |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Coupling Mechanism: | Push-On |
Multipurpose FAKRA PCB Connector Male Z For Automotive Industry
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Black Color FAKRA HSD LVDS Connector A Code 4+2Pin For Vehicle GPS Signal
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Right Angle PCB Mount HSD Connector Automotive Code Z Waterblue Color
| Number Of Positions: | 4+2pin |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Color: | WaterBlue Color |

