All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
4+4Pin Right Angle Fakra HSD Connector - Code A for Automotive Electronics
| Connector Type: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Color: | Graphite Black / 9011 |
| Impedance: | 100Ω |
Portable HSD LVDS Cable Straight 4 PIN Z Code FAKRA To MINI B USB
| Conversion Style: | HSD To USB |
|---|---|
| HSD Connector: | HSD 4P Jack, Z Code |
| USB Connector: | MINI-B USB |
Practical HSD Wire Cable Assembly D Code FAKRA Connector To MINI B USB
| Conversion Style: | HSD To USB |
|---|---|
| HSD Connector: | HSD 4P Jack, D Code |
| USB Connector: | MINI-B USB |
A Code FAKRA HSD LVDS Cable MINI B USB Multi Scene For Automotive
| Conversion Style: | HSD To USB |
|---|---|
| HSD Connector: | HSD 4P Jack, A Code,Black Color |
| USB Connector: | MINI-B USB |
Code K To D FAKRA HSD Extension Cable , Car Video LVDS HSD Cable
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Connector 1: | Code K,Curry Color |
| Connector 2: | Code D,Claret Violet Color |
Car Stable FAKRA HSD Cable Assemblies , Code H To Z FAKRA High Speed Data Cable
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Connector 1: | Code H,Heather Violet Color |
| Connector 2: | Code Z, Waterblue Color |
Z Code To FAKRA USB Cable 4 Pins Brass Contact Multipurpose High Speed
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Contact: | Brass |
| Working Voltage: | 335V R.m.s At Sea Level |
RF High Speed Data 4+4Pin FAKRA HSD Connector Code A Right Angle Type
| Connector Type: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Connector 2: | Code A,Black Color |
| Frequency: | High |
ODM HSD LVDS Cable Straight Jack Z Code To 2.0 Type A USB With Cap
| Conversion Style: | HSD To USB |
|---|---|
| 1st Connector: | HSD 4P Jack, Z Code |
| 2nd Connector: | USB2.0 A Type With Cap |
FAKRA HSD Connector B-Code White PCB Mount RF Coaxial Connector For GPS
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Code: | B-Code |
| Color: | White |

