All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
Automotive Straight FAKRA Z Connector , PCB Mount FAKRA Code Z
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | Z-Code,WaterBlue Color |
Code A Plug 90 Degree FAKRA RF Connector , 4+2Pin PCB Mount Coaxial Connector
| Type: | High Speed Data HSD PCB Mount Connector |
|---|---|
| Code: | A-Code |
| Color: | Black |
FAKRA RF Coaxial HSD Connector Automotive 4+4Pin Code A Plug 90 Degree
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | A-Code,Black Color |
Automotive Right Angle Double HSD Connector C Code For PCB Mount
| Coding / Color (Automotive): | Code C,Blue |
|---|---|
| Housing Design: | Double |
| Mounting Type: | PCB Mount / Panel Mount |
Automotive 4 Pin HSD LVDS Cable , Z Code HSD Connector Cable
| Product Keywords: | BMW HSD Cable |
|---|---|
| Item Name: | BMW FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
| Gender: | Male / Female |
FAKRA HSD LVDS Connector for High Frequency IEEE 1394 Applications Range DC To 6 GHz
| Applications: | LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Orientation: | Straight Type |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Coding HSD 2 Connector For PCB Mount
| Number Of Positions: | 2X4 Signal Pins |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Right Angle Type For GPS Antenna
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Right Angle Type |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Straight Type For Car GPS Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |

