All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
Right Angle FAKRA HSD Connector 4+4 Pin For Automotive LVDS Cameras
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+4Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Straight Type FAKRA HSD Connector PCB Mount For Car Digital Infotainment Electronics
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Car Vihicle LVDS Connectors For PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
PCB FAKRA HSD Connector 4+2 Pin Code Z Female For Automotive
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin Z Code FAKRA HSD Connector Waterblue Color For PCB/Panel Mount
| Code: | Z-code |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
4+2Pin C Code FAKRA HSD Connector PCB Mount Plug For LVDS Camera / USB / IEEE 1394
| Type: | HSD +2 Types |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
Auto USB FAKRA HSD Connector High Speed Link HSL For Video Transmission
| Color: | Black |
|---|---|
| PIN: | 4PIN |
| Impedance: | 90 Ω |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type For GPS Telematics Or Navigation
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
Code H Connector FAKRA HSD Extension Cable Assembly 4 Pin For Car Video Interface
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Connector 1: | Fakra HSD H Straight Plug |
| Connector 2: | Fakra HSD H Right Angle Plug |
Code B To D FAKRA HSD Cable Assemblies For Rear View Backup Camera
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Connector 1: | Code B, White Color |
| Connector 2: | Code D, Claret Violet Color |

