All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
Straight Durable FAKRA HSD Connector H Code 4+2 PIN For LVDS
| Type: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Connector Type: | Straight |
| Code: | H-Code,Heather Violet |
OEM Green FAKRA HSD Connector For BMW High Speed Data Transmission
| Type: | High Speed Data Cable Connector |
|---|---|
| Code: | E-Code |
| Color: | Green |
OEM Code Z FAKRA HSD Cable LVDS Wire Harness For Screen Display
| Conversion Style: | HSD To HSD |
|---|---|
| Connector Type: | HSD 4P Jack, Z Code |
| Connector Orientation: | Straight |
Blue Color FAKRA HSD Connector Adapter PCB Mount Straight 4 Contact Pin For Automotive
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Color: | Blue Color |
| Orientation: | Straight |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin White Color For Automotive GPS Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Impedance: | 100Ω |
Z Code 4 Pin FAKRA HSD Connector Light Weight For Automotive
| Type: | Video Data Transmission, Coaxial |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Color: | Water Blue |
90 Degree FAKRA HSD Connector PCB Mount 4 Pin Code Z Plug For Camera
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | Z-Code,WaterBlue Color |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin For Car GPS Telematics Or Navigation
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Straight Type For Automotive Antenna Connections
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Type Green Color For Car Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |

