All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
LVDS Extension FAKRA HSD Cable Code G Blue Gray 7031 Color Stable
| Conversion Style: | HSD To HSD |
|---|---|
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
| Connector: | Code G,Blue Gray Color |
H Code RF FAKRA Male Connector H Code Practical Multipurpose
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | H-Code,Heather Violet |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 Pin A Code Black Color Connector For PCB Mount
| Impedance: | 100 Ω |
|---|---|
| Temperature Range: | −40°C~+105°C |
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black/9005 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount for Vehicle GSM Signal
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Color For PCB Car Video Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector 90 Degree Blue Color Plug For BMW
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
4+2Pin C Code FAKRA HSD LVDS Connector Right Angle Type For GPS Telematics
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Impedance: | 100Ω |
4+2Pin HSD PCB Mount Connector Code C Blue Color Plug Right Angle For Car
| Product Name: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Connector Type: | RF Coaxial Connector |
| Impedance: | 100Ω |
Right Angle FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount For Car Parking Heating
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB Mount |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Coaxial 90 Degree Plugs And Connector
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Code: | C-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |

