All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector For Car Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Green Color 90 Degree Plug Connector
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code Coaxial Cable Connector
| Number Of Positions: | 4Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector B Code Straight Type Coaxial Connector for PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Impedance: | 100Ω |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 Degree PCB Mount Coaxial Connector
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount for Car Parking Heating
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
Automotive FAKRA HSD Connector H Code GPS Signal For PCB Mount
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 Degree Plugs And Connector PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector For BMW
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector 4 pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |

