All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
FAKRA HSD Connector Right Angle Vihicle LVDS Connectors For PCB Mounting Types
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector For LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Color: | Claret Violet/4004Color |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount For Automotive
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Z Code Straight Type PCB Mount Connector
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector White Color 4+2Pin Coaxial PCB/Panel Connector
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blue Car Connector
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Number Of Positions: | 2x4 Pin |
FAKRA HSD Connector 4 Pin PCB Mount For Benz Audi Rear Camera
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount For Automotive Applications
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type For Automotive Antenna Connections
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4 Pin |

