All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Color 4+2Pin For BMW
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code Connector Right Angle Type
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Color: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 Degree PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Code: | H-code |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector for Auto GPS
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB/Panel Mount Connector OEM&ODM Accept
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Straight Type PCB Mount
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Color: | WaterBlue Color |
| Number Of Positions: | 4Pin |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount For LVDS Camera
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB Mount Connector for Car Radio
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | Heather Violet/4003 Color |
High Frequency FAKRA HSD USB Connector DC To 6 GHz for Stable Data Transmission
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |

