All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
Automotive 4 Pin HSD Extension Cable Z Code For Car Video Interface
| Product Name: | FAKRA HSD Cable |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40℃ To +105℃ OEM ODM Accepted
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Right Angle Type For PCB Mount
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD LVDS Cable 4-Core Cable For BMW Vehicle Transmission
| Product Name: | FAKRA HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Length: | Customizable |
4 Pin C To Z Code BMW HSD Wire , Signal HSD Male To Female Cable
| Conversion Style: | HSD To HSD |
|---|---|
| Connector 1: | Code C, Blue Color |
| Connector 2: | Code Z, Waterblue Color |
Z Code HSD Cable Female Connector To USB 2.0 A Type With Cap
| Type: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
|---|---|
| Color: | Waterblue,Black |
| Use: | Automotive, Vehicle Infotainment Modules |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Connector OEM&ODM Accept for Automotive
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
HSD Connector 4+4Pin Suitable For LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4 Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type For PCB/Panel Mount
| Color: | Claret Violet/4004 Color |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Straight Type |

