All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector For GPS Telematics Or Navigation
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
FAKRA HSD PCB Mount Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
FAKRA PCB Connector Straight PCB Connector for Car GPS Radio
| Product Category: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Number Of Ports: | Single Port |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code White Color Right Angle PCB Mount Connector
| Code: | B-code |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Right Angle Type For PCB mount
| Code: | E-code |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Color: | Leaf Green Color |
ODM Portable BMW HSD Cable Assembly 4-Core H Jack For Benz
| Connector 1: | Fakra HSD H Straight Plug |
|---|---|
| Connector 2: | Fakra HSD H Right Angle Plug |
| Impendance: | 100 Ohm |
FAKRA PCB Connector Fakra E Plug PCB Mount Right Angle Connector
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
H Code To Z Code Cable LVDS BMW , Durable HSD LVDS Transmission Cable
| Item: | Auto Vehicle High-Speed Transmission |
|---|---|
| Connector 1: | Fakra HSD H Straight Plug |
| Connector 2: | Fakra HSD Z Straight Plug |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Right Angle Type OEM&ODM Accept B-Code Services
| Number Of Positions: | 4Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | White Color |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Right Angle Type PCB Mount
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Right Angle Type |

