All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Code PCB Mount Right Angle Type Connector
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Color: | Leaf Green Color |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Straight Type Z-Code Automotive Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector for car
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Number Of Positions: | 4 Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD LVDS Cable 4 pin PCB Plug Jack Connectors for Vehicle Screens
| Product Category: | HSD Connector |
|---|---|
| Connector: | B Code,White Color |
| Lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vihicle LVDS For PCB Mounting Types
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Right Angle Type |
Z Code Female To HSL HSD Cable Assembly 4 Pin For Auto Wire Harness
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range Depending On Cable Type: | DC To 6 GHz |
| Application: | Automotive |
100 Ohm HSL Automotive Wiring Harness , 4 Pin H Code USB LVDS Cable
| Frequency: | DC~6GHz |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Temperature Range: | -40° ~ +125°C |
HFM Quad Mini FAKRA Connectors Durable For Car 360 Camera System
| Impedance: | 50Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 9 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |

