All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
2X4Pin Blue C Code HSD Connector for Advanced Driver Assistance Systems
| Configuration: | 2X4Pin |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Application: | High-speed Data Transfer |
2X4Pin Blue Color C Code HSD Connector for Automotive Applications
| Pin Configuration: | 2X4Pin For Reliable Connections |
|---|---|
| Main Feature 4: | Impedance Of 100 Ohms |
| Connector: | Code C,stright,Blue Color |
Automotive Signal HSD Cable Assembly Stable Z Code To USB 2.0 A Type
| Type: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
|---|---|
| Gender: | Male / Female |
| Frequency: | High |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 Degree Plugs
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Right Angle Plug for Car Camera
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rignt Angle Type Panel Mount Through Hole D Code Plug
| Color: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Right Angle Vehicle Connector GPS Signal PCB
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Cable Connector Right Angle Types For PCB Mount
| Code: | B-code |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector for Automotive
| Color: | White Color |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
BMW HSD Cable Fakra HSD Cable Audio & Video Cables Car Navigation
| Connector Type: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Connector: | Fakra HSD Plug |
| Impedance: | 100Ω |

