All Products
Keywords [ code c fakra hsd connector ] match 210 Products.
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount For BMW
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code For In-Car Camera Systems
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Orientation: | Straight Type |
Right Angle Type Automotive FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Code: | H-code |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
FAKRA C PCB Mount Coaxial Connector Straight Type Single Port OEM / ODM
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Impedance: | 50Ω |
FAKRA HSD Connector 90 Degree Plugs And Connectors For PCB Mounting
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector White Color B-Code PCB/Panel Mount Connector
| Color: | White Color |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector Code-E Green Color Right Angle Type PCB Mount
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 Degree PCB Mount Coaxial Connector
| Code: | E-code |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector for Car Radio
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | Green Color |

