All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Type Green Color For Car Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
Automotive 4+2 Pin FAKRA HSD Connector Black Color For PCB Mount
| Mounting Type: | PCB Mount / Panel Mount |
|---|---|
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black Color |
| Connector Style: | Right Angle |
4Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount Vertical Pin Headers Automotive Connector
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | C-code |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Car Vihicle LVDS Connectors For PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
PCB Mount FAKRA HSD Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Radio RF Coaxial FAKRA HSD Connector A Code With Housing High Speed Data
| Type: | High Speed Data HSD Cable Connector |
|---|---|
| Code: | A-Code |
| Color: | Black |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin For Automotive Antenna Connections
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Impedance: | 100Ω |
C Code Blue Color FAKRA HSD Connector PCB Mount Plug For BMW
| Type: | HSD +2 Types |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Code: | C-code |
Right Angle FAKRA HSD Connector 4+4 Pin For Automotive LVDS Cameras
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+4Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector For GPS
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |

