All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
4+2Pin C Code FAKRA HSD LVDS Connector Right Angle Type For GPS Telematics
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Impedance: | 100Ω |
Right Angle FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount For Car Parking Heating
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB Mount |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Coaxial 90 Degree Plugs And Connector
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Code: | C-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Practical Code E FAKRA GPS Connector , 4+2Pins GSM FAKRA HSD LVDS
| Type: | High Speed Data Cable Connector |
|---|---|
| Code: | E-Code,Leaf Green/6002 |
| PIN: | 4+2PIN |
Durable Radio FAKRA D Connector Housing 4+2 Pin High Speed Data For Car
| Type: | High Speed Data Cable Connector |
|---|---|
| Code: | D-Code |
| PIN: | 4+2PIN |
ODM Stable FAKRA Automotive Connectors , 4+2PIN Panel Mount Fakra Code D
| Code: | D-Code |
|---|---|
| Connector Type: | Housing |
| PIN: | 4+2PIN |
Straight Code D 4 Pin FAKRA Connector , PCB Mount FAKRA D Connector
| Code: | D-Code |
|---|---|
| Connector Type: | Straight |
| Installation Characteristics: | Through Hole / Surface Mount |
Code H Connector FAKRA HSD Extension Cable Assembly 4 Pin For Car Video Interface
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Connector 1: | Fakra HSD H Straight Plug |
| Connector 2: | Fakra HSD H Right Angle Plug |
RF Coaxial FAKRA HSD Cable Code K To C Connector For Car Antenna
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Connector 1: | Code K,Curry Color |
| Connector 2: | Code C,Blue Color |
Code B To D FAKRA HSD Cable Assemblies For Rear View Backup Camera
| Connector Type: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Connector 1: | Code B, White Color |
| Connector 2: | Code D, Claret Violet Color |

