All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
High Speed HSD Connector Automotive Plug Right Angle 4+4 Pin PCB Mount
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black/9005 |
|---|---|
| PIN: | 4 Signal Pins 4 Power Pins |
| Impedance: | 100 Ω |
Waterproof Car FAKRA Cable Connector Z Jack Lightweight Durable
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 2 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin HSD PCB Mount Connector Code C Blue Color Plug Right Angle For Car
| Product Name: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Connector Type: | RF Coaxial Connector |
| Impedance: | 100Ω |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code For LVDS Camera
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Durable Coaxial FAKRA HSD LVDS 4 Pin Cable , Straight HSD Female To Male Cable
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Coupling Mechanism: | Push-On |
| Temperature Range: | −40°C To +105°C |
Practical FAKRA HSD Cable Z Code Male To E Code Female For Automotive
| Product Name: | Automotive Power Connector Cable |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Coupling Mechanism: | Push-On |
Multipurpose FAKRA PCB Connector Male Z For Automotive Industry
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
Black Color FAKRA HSD LVDS Connector A Code 4+2Pin For Vehicle GPS Signal
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Right Angle PCB Mount HSD Connector Automotive Code Z Waterblue Color
| Number Of Positions: | 4+2pin |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Color: | WaterBlue Color |
4+4Pin Right Angle Fakra HSD Connector - Code A for Automotive Electronics
| Connector Type: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Color: | Graphite Black / 9011 |
| Impedance: | 100Ω |

