All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
Straight Type FAKRA HSD Connector PCB Mount For Car Digital Infotainment Electronics
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
PCB FAKRA HSD Connector 4+2 Pin Code Z Female For Automotive
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Frequency: | DC To 6 GHz |
| Insulation Resistance: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin C Code FAKRA HSD Connector PCB Mount Plug For LVDS Camera / USB / IEEE 1394
| Type: | HSD +2 Types |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
4+2Pin Z Code FAKRA HSD Connector Waterblue Color For PCB/Panel Mount
| Code: | Z-code |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
Auto USB FAKRA HSD Connector High Speed Link HSL For Video Transmission
| Color: | Black |
|---|---|
| PIN: | 4PIN |
| Impedance: | 90 Ω |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type For GPS Telematics Or Navigation
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount for Vehicle GSM Signal
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 Pin A Code Black Color Connector For PCB Mount
| Impedance: | 100 Ω |
|---|---|
| Temperature Range: | −40°C~+105°C |
| Coding / Color (Automotive): | Code A,Black/9005 |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector 90 Degree Blue Color Plug For BMW
| Orientation: | Right Angle |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4Pin |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Color For PCB Car Video Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |

