All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector For Benz
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
Right Angle Type Automotive FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Code: | H-code |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
FAKRA C PCB Mount Coaxial Connector Straight Type Single Port OEM / ODM
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Impedance: | 50Ω |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector for Car Radio
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Color: | Green Color |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector For Car Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Color: | Claret Violet/4004Color |
| Orientation: | Rignt Angle Type |
FAKRA HSD Connector Code-E Green Color Right Angle Type PCB Mount
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 Degree PCB Mount Coaxial Connector
| Code: | E-code |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code Coaxial Cable Connector
| Number Of Positions: | 4Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Green Color 90 Degree Plug Connector
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount for Car Parking Heating
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |

