All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Z Code Straight Type PCB Mount Connector
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD Connector For LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Color: | Claret Violet/4004Color |
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount For Automotive Applications
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector White Color 4+2Pin Coaxial PCB/Panel Connector
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector White Color B-Code PCB/Panel Mount Connector
| Color: | White Color |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blue Car Connector
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Number Of Positions: | 2x4 Pin |
Automotive HSD PCB Mount Connector For High Speed Data Transfer
| Connector Type: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Type: | RF Coaxial Connector |
| Coding / Color (Automotive): | Code C,Blue |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type For Automotive Antenna Connections
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4 Pin |
Code A Right Angle Fakra HSD 4+4Pin High-Speed Data Connector
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| Connector: | Graphite Black / 9011 |
| Impedance: | 100 Ohms |
Automotive Stable LVDS FAKRA Cable , Z Code HSD To USB RJ45 FAKRA Ethernet Cable
| Conversion Style: | HSD To USB |
|---|---|
| HSD Connector: | HSD 4P Jack, Z Code |
| USB Connector: | RJ45 Ethernet Port |

