All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
Automotive 4 Pin HSD Extension Cable Z Code For Car Video Interface
| Product Name: | FAKRA HSD Cable |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS Cable 4-Core Cable For BMW Vehicle Transmission
| Product Name: | FAKRA HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Length: | Customizable |
GPS Bluetooth HSD Pigtail Coaxial Cable , 4 Pin LVDS FAKRA Coaxial Cable Assemblies
| Product Name: | Universal Fakra HSD Connector Cable |
|---|---|
| Orientation: | Straight / Right Angle |
| Type: | RF Cable |
Z Code HSD Cable Female Connector To USB 2.0 A Type With Cap
| Type: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
|---|---|
| Color: | Waterblue,Black |
| Use: | Automotive, Vehicle Infotainment Modules |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector For Car Radio Controlled Parking Heating
| Color: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40℃ To +105℃ OEM ODM Accepted
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4 Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Connector OEM&ODM Accept for Automotive
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code Connector Right Angle Type
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4Pin |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
HSD Connector 4+4Pin Suitable For LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Working Voltage: | 60 V Rms |

