All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
FAKRA PCB Connector Fakra E Plug PCB Mount Right Angle Connector
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
H Code To Z Code Cable LVDS BMW , Durable HSD LVDS Transmission Cable
| Item: | Auto Vehicle High-Speed Transmission |
|---|---|
| Connector 1: | Fakra HSD H Straight Plug |
| Connector 2: | Fakra HSD Z Straight Plug |
Dual Plug Z Code FAKRA Extension Cable Stable With Waterblue Connector
| Application: | Telematics, Multimedia, Infotainment, GPS, Navigation |
|---|---|
| Pins: | 2P |
| Connector Body Style: | Straight |
Practical BMW HSD Cable 4+2 Core D Code Jack For Car Audio
| Conversion Style: | HSD To HSD |
|---|---|
| Connector: | Fakra HSD D Plug |
| Impendance: | 100 Ohm |
Stable Code A HSD LVDS Extension Cord , Portable HSD Cable Assemblies
| Orientation: | Straight |
|---|---|
| Type: | Coaxial |
| Fastening Type: | Push In |
ODM Lightweight HSD Cable Assembly Code Z Connector To USB RJ45 Ethernet Port
| Service: | OEM ODM Service |
|---|---|
| Support System: | Data Transfer |
| Application: | Telematics, Multimedia, Infotainment, GPS, Navigation |
100 Ohm HSD LVDS Cable Z Code To HRS GT17 4P Brown Connector For Car
| Type: | Automotive Fakra HSD Cable Assembly |
|---|---|
| Application: | Automotive |
| Frequency: | DC~6GHz |
Portable Vehicle Audio Data HSD Cable H Code Connector To GVIF
| Type: | Audio Data Cable |
|---|---|
| Code: | H-Code, Heather Violet |
| Pin: | 4pin |
Automotive Signal HSD Cable Assembly Stable Z Code To USB 2.0 A Type
| Type: | FAKRA HSD LVDS 4 Pin |
|---|---|
| Gender: | Male / Female |
| Frequency: | High |
Multipurpose HSD LVDS Cable Code Z To GVIF Video Extension Cord Adapter
| Item: | Fakra Z Pigtail |
|---|---|
| Code: | Z-Code,WaterBlue Color |
| Frequency: | DC~6GHz |

