All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Code PCB Mount Right Angle Type Connector
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Number Of Positions: | 4 Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector for Automotive
| Color: | White Color |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vihicle LVDS For PCB Mounting Types
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Orientation: | Right Angle Type |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code For PCB Mount
| Color: | Leaf Green Color |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Waterproof HSD Cable Assembly Female Connector 4 Pin High Speed Data Cable
| Model Number: | Coaxial |
|---|---|
| Type: | HSD |
| Gender: | Female |
4 Pin C To Z Code BMW HSD Wire , Signal HSD Male To Female Cable
| Conversion Style: | HSD To HSD |
|---|---|
| Connector 1: | Code C, Blue Color |
| Connector 2: | Code Z, Waterblue Color |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Straight Type Z-Code Automotive Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Cable 4 pin PCB Plug Jack Connectors for Vehicle Screens
| Product Category: | HSD Connector |
|---|---|
| Connector: | B Code,White Color |
| Lmpedance: | 100Ω |
Z Code Female To HSL HSD Cable Assembly 4 Pin For Auto Wire Harness
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frequency Range Depending On Cable Type: | DC To 6 GHz |
| Application: | Automotive |

