All Products
Keywords [ fakra hsd connector ] match 212 Products.
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type For Car Radio
| Orientation: | Rignt Angle Type |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
Right Angle Type FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector For Car Radio
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Right Angle A Code 4pin Pcb Mount
| Mounting Type: | PCB Mount |
|---|---|
| MOQ: | 20PCS |
| Code: | A-code |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Automotive Signal Connector
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Color: | White Color |
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount For BMW
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Connector For LVDS Camera
| Color: | White Color |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Connector 90 Degree Plugs And Connectors For PCB Mounting
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Mounting Type: | PCB Mount |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code For In-Car Camera Systems
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Orientation: | Straight Type |

