All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
FAKRA RF Coaxial HSD Connector Automotive 4+4Pin Code A Plug 90 Degree
| Type: | RF Coaxial Connector |
|---|---|
| Connector Type: | PCB/Panel Mount |
| Code: | A-Code,Black Color |
Right Angle PCB Mount HSD Connector Automotive Code Z Waterblue Color
| Number Of Positions: | 4+2pin |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Color: | WaterBlue Color |
PCB Mount FAKRA HSD Connector For Vehicle GSM Signal Transmission
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Type Green Color For Car Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin For Car GPS Telematics Or Navigation
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+2 Pin |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4Pin Right Angle Type For Car GPS Telematics
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Orientation: | Straight Type |
Single Port FAKRA PCB Connector For Vehicle Auxiliary Heating
| Connector Type: | FAKRA PCB Connector |
|---|---|
| Body Orientation: | Right Angle Type |
| Coding: | B-code |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Color For PCB Car Video Radio
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector For GPS
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin For Automotive Antenna Connections
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
| Impedance: | 100Ω |

