All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 179 Products.
Auto USB FAKRA HSD Connector High Speed Link HSL For Video Transmission
| Color: | Black |
|---|---|
| PIN: | 4PIN |
| Impedance: | 90 Ω |
FAKRA Coaxial Cable Mini Fakra A-Type HFM Connectors Automotive 4 Pin Cable
| Product Name: | Mini Fakra Fakra A Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Connector: | Fakra Smb Connector |
| Type: | COAXIAL |
Automotive FAKRA Coaxial Cable A-Type HFM Connectors 4 Pin Cable Assembly
| Type: | Mini Fakra Automotive Coaxial Cable |
|---|---|
| Connector: | Fakra Smb Connector |
| Pin: | 4pin |
FAKRA Z Type Connector Straight Type Coaxial WaterBlue Connector
| Connector Type: | FAKRA Connector |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |
| Coding / Color (Automotive): | Z-code,WaterBlue Color |
Mini FAKRA Z Code Cable for Secure Wireless Vehicle Communication
| Connector Type: | Z Code Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Cable Type: | Coaxial |
Mini FAKRA Z Code Cable for Efficient Digital Data Transmission
| Connector Type: | Z Code Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Gender: | Male/Female |
| Cable Type: | Coaxial |
Mini FAKRA Z Code Cable for Stable Rear-Seat Entertainment Connectivity
| Connector Type: | Z Code Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Code: | Z Code |
Mini FAKRA Z Code Cable for Reliable In-Vehicle Infotainment Systems
| Connector Type: | Z Code Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Cable Type: | Coaxial |
Mini FAKRA Z Code Cable for High-Speed Autonomous Driving Communication
| Connector Type: | Z Code Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Orientation: | Straight |
| Code: | Z Code |
FAKRA male connector center pin soldering process/copper sleeve crimping process suitable for coaxial cables RG174, RG316, RG188, PE-B100, PE-C100, LMR-100, blue
| Type: | Low Profile Fakra Connector |
|---|---|
| Impedance: | 50Ω |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |

