All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
Dual FAKRA Cable Connector White Color Car Radio Antenna Adapter
| Connector Type: | FAKRA Cable Connector |
|---|---|
| Impedance: | 50 Ω |
| Return Loss: | ≥ 18 DB |
FAKRA C Connector PCB Mount Straight RF Coaxial Connector For GPS Telematics
| Type: | Fakra PCB Connector |
|---|---|
| Number Of Ports: | Single Port |
| Application: | Data Transmission, Coaxial |
Mini Fakra Plug Right Angle Panel Mount Through Hole White B Code
| Product Name: | Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Product Category: | RF Connectors / Coaxial Connectors |
| Modular Housings: | Quad |
FAKRA Cable Connector Straight Type Enhance Parking Camera Systems
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
|---|---|
| Operating Temperature: | -40°C To +125°C |
| Return Loss: | ≥ 18 DB |
Straight Type FAKRA Connector For Radio And Antenna Connections In Cars
| Connector Type: | FAKRA Cable Connector |
|---|---|
| Mating Cycles: | ≥ 25 |
| Impedance: | 50 Ω |
Mini FAKRA Automotive Right Angle PCB Connectors OEM ODM Is Accepted
| Product Category: | RF Connectors / Coaxial Connectors |
|---|---|
| Code: | F-code |
| Color: | Nut Brown/8011 Color |
Double FAKRA Cable Connector Plug Vehicle Navigation GPS Connector
| Connector Type: | FAKRA Cable Connector |
|---|---|
| Cable Length: | Customized |
| Gender: | Male/Female |
Mini Fakra B Code 50Ω Camera Connector Cable For Car Automotive
| Product Name: | Mini FAKRA Connector |
|---|---|
| Product Category: | RF Connectors / Coaxial Connectors |
| Code: | B-code |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type For Car Radio
| Orientation: | Rignt Angle Type |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
RF Connector FAKRA C Right Angle Plug PCB Mount For Car Gps Telematics
| Number Of Ports: | Single Port |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount/Panel Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ +105°C |

