All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
FAKRA Extension Cable FAKRA Z-Code Straight Type to KET Connector Cable
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Connector Type 1: | FAKRA Connector |
Accept OEM&ODM FAKRA Extension Cable FAKRA To KET Connector Cable
| Connector Type 1: | FAKRA Connector Z Code |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Cable Length: | Client's Request |
Double FAKRA Connector Z-Code Set For Integration Of An Antenna
| Connector Type: | FAKRA Cable Connector |
|---|---|
| Connector Style: | Straight Type |
| Operating Temperature: | -40°C To +125°C |
Customized FAKRA Extension Cable FAKRA Z Code To KET Connector Cable
| Product Category: | FAKRA Extension Cable |
|---|---|
| Working Temperature: | -40℃ ~ +105℃ |
| Connector: | FAKRA Or Customized |
FAKRA Extension Cable Dual FAKRA Z Code Straight Type Connector Cable
| Connector Type: | FAKRA Connector Cable |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Cable Color: | Water Blue Color |
FAKRA Extension Cable Straight RF FAKRA Connector Cable For Car GPS Antennas
| Connector: | FAKRA Or Customized |
|---|---|
| Code: | Z-Code |
| Orientation: | Straight |
Extreme Temperature Fakra Z Cable for Automotive Applications
| Product Name: | FAKRA Z Code To KET Connector Cable |
|---|---|
| FAKRA Color: | Water Blue Color |
| Impedence: | 50Ω |
FAKRA Cable Connector Straight Type in Automotive Radio Connections
| Cable Length: | Customized |
|---|---|
| Connector Type: | FAKRA Cable Connector |
| Impedance: | 50 Ω |
Dual FAKRA Cable Connector Antenna Adapter For Enhanced Radio Connectivity
| Connector Type: | FAKRA Cable Connector |
|---|---|
| Cable Length: | Customized |
| Gender: | Male/Female |
FAKRA Coax Cable Dual Set For Improved GPS Navigation Signals
| Gender: | Male/Female |
|---|---|
| Frequency Range: | DC Up To 6 GHz |
| Return Loss: | ≥ 18 DB |

