All Products
Keywords [ code z fakra data transfer cable ] match 178 Products.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin White Color For Automotive GPS Radio
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
| Impedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS Connector for High Frequency IEEE 1394 Applications Range DC To 6 GHz
| Applications: | LVDS Camera, USB, And IEEE 1394 Applications |
|---|---|
| Impedance: | 100Ω |
| Orientation: | Straight Type |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount for Vehicle GSM Signal
| Operating Temperature: | -40℃ To +105℃ |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
| Mounting Type: | PCB/Panel Mount |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Right Angle For Automotive Electronics
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Number Of Positions: | 4+4Pin |
| Orientation: | Right Angle Type |
WaterBlue Color FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z Code For LVDS Camera
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
Straight Type FAKRA HSD Connector PCB Mount For Car Digital Infotainment Electronics
| Frequency Range: | DC To 6 GHz |
|---|---|
| Orientation: | Straight Type |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Car Vihicle LVDS Connectors For PCB Mount
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
|---|---|
| Orientation: | Right Angle Type |
| Working Voltage: | 60 V Rms |
Black Color FAKRA HSD LVDS Connector A Code 4+2Pin For Vehicle GPS Signal
| Working Voltage: | 60 V Rms |
|---|---|
| Mounting Type: | PCB Mount |
| Number Of Positions: | 4+2Pin |
4+2Pin HSD PCB Mount Connector Code C Blue Color Plug Right Angle For Car
| Product Name: | HSD PCB Connector |
|---|---|
| Connector Type: | RF Coaxial Connector |
| Impedance: | 100Ω |
Right Angle FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount For Car Parking Heating
| Orientation: | Right Angle Type |
|---|---|
| Working Voltage: | 60 V Rms |
| Mounting Type: | PCB Mount |

